środa, 22 grudnia 2010

Świąteczne życzenia (Auguri di Natale)

Wszystkim czytelnikom bardzo dziękuję za zainteresowanie blogiem i komentarze i z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego dobrego. Zdrowia, szczęścia i oczywiście kolejnych lalkowych oczarowań i trofeów :)
Korzystając z okazji serdecznie Was zapraszam do przeczytania kolejnego posta, który na 100% pojawi się 25 grudnia, a w którym zaprezentuję tę oto panią:

Ringrazio cordialmente tutti i lettori del loro interesse e dei commenti e in occasione di Natale vi auguro ogni bene. Vi auguro salute, buona fortuna e ovviamente future estasi e rapimenti dovuti alle bambole :)
Cogliendo l’occassione vi invito al post successivo che pubblicherò certamente il 25 dicembre ed in cui presenterò questa donna:
7 komentarzy:

 1. Przeczytałam lalkowych rozczarowań i się bardzo zdziwiłam, co Ty piszesz :D. ale ja dzisiaj jestem pomieszana z poplątaniem (ciesz się, że nie musiałaś jeść obiadu, który zrobiłam xD), więc to nic dziwnego xD. Śliczna ona jest, będę czekać :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za życzenia i wpis u mnie :)
  Więc jeszcze raz Wszystkiego dobrego w te święta, a zapowiedź kusząca, kusząca.
  Buzka

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też życzę Ci wesołych świąt , czekam na wpis o przepieknej lalce 25 :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Chłopaki, dzięki za życzenia:) Po Waszych wpisach czuję się jeszcze bardziej zmotywowana i obiecuję, że 25-ego pojawi się nowy post!
  Midnight, ale ja bardzo lubię próbować cudzych eksperymantów kuchennych, więc bardzo chętnie spróbowałabym tych surowych kotletów xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesolutkich Świąt. Ja już się nie mogę doczekać wpisu o tej pięknej laleczce:D
  Shi4

  OdpowiedzUsuń
 6. Zoe, cieplutkich i radosnych Świąt w gronie bliskich Ci Osób, no i Gwiazdorka.

  OdpowiedzUsuń